ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ МЕБЛІВ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КАБІНЕТУ

ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ МЕБЛІВ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КАБІНЕТУ

 
Творчих людей, репетиторів, фрілансерів та підприємців, які ведуть основну робочу діяльність будинку або змушені після роботи довго засиджуватися за комп'ютером і документами, об'єднує одна річ – необхідність власного робочого простору будинку. Рано чи пізно до думки організувати кабінет у квартирі приходить практично кожен, хто багато працює на дому, приймає клієнтів і проводить переговори, адже диван або кухонний стіл мало відповідають висунутим вимогам до робочого простору. Неважливо, чи виділяється для цих цілей окрема кімната, балкон або тільки частину вітальні, на перше місце завжди виходить функціональність і зручність меблів. Асортимент її величезний, тому так важливо гранично чітко розуміти, що ж має в підсумку вийти, і тоді вибрати меблі для домашнього кабінету буде просто, а робочий простір буде затишним і розташовує до продуктивної діяльності.
Базовий набір будь-якого кабінету – стіл і крісло (або стілець). Ці елементи обов'язково будуть присутні як в окремій кімнаті, виділеній під кабінет, так і в робочому куточку в кутку вітальні, спальні або на балконі. Всі подальші особливості домашнього офісу залежать від специфіки вашої діяльності: комусь буде достатньо невеликого столу з парою шухлядок, а комусь необхідний простір для роботи з масивними папками, малюнками або кресленнями.
Якщо місця в кабінеті достатньо, то можна розташувати стелажі або полиці для зберігання необхідних паперів. Ті, кому особливо пощастило, зможуть розмістити в кабінеті ще й диван або пару крісел з журнальним столиком – це місце послужить для відпочинку або ділових переговорів. Деколи робочий простір доповнюється власним винним баром або шафою.
Перш, ніж відправитися в магазин і купити меблі для домашнього кабінету, краще створити дизайн-проект. Він особливо необхідний, якщо для робочої зони виділяється окрема кімната: план допоможе підібрати меблі оптимального розміру і правильно її розташувати. Коли ж кабінет обмежений балконом або частиною іншої кімнати, то тим більше важливо знати, яким простором ви володієте, щоб вмістити все необхідне.
Для художника, швачки та того, хто працює тільки за комп'ютером, знадобляться зовсім різні робочі столи. Загальними вимогами є зручність, функціональність, довговічність, екологічність і міцність. Ті, хто користується креслярської дошкою, звертається з товстими течками і працює з багатьма паперових документів, повинні звернути увагу на великі столи – оптимальними вважаються ті моделі, де робоча поверхня має параметри 140*70 див. Швачкам може знадобитися і більш простора поверхню, щоб розташувати необхідне обладнання і нормально працювати з викрійками.
Якщо ж місця не настільки багато, або ви працюєте тільки з ноутбуком, то можна обійтися невеликим робочим столом, довжиною близько 80-90 см, але не забувайте, що на столі, крім робочої зони, необхідно виділити праву і ліву допоміжні: для розміщення телефонів, блокнотів та інших необхідних речей. Для комфортної роботи висота столу повинна бути 76-78 см – це оптимальні параметри для людей зростом 160-180 см, втім, за рахунок регулювання висоти крісла можна підлаштуватися майже під будь-який стіл.стіл для домашнього кабінету параметри
Форму столу краще вибирати прямолінійну, без гострих кутів. Для облаштування робочої зони в невеликому кабінеті чи вітальні можна підібрати кутовий варіант столу: це місткі і компактні моделі.
Рубрики: