ПОРАДИ ЩОДО ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ДЛЯ РІЗНОСТАТЕВИХ ДІТЕЙ

ПОРАДИ ЩОДО ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ДЛЯ РІЗНОСТАТЕВИХ ДІТЕЙ

 
При оформленні дитячої кімнати, необхідно орієнтуватися на такі критерії: стать, вік, а також індивідуальні особливості дітей. Звичайно, дуже складно догодити двом різним чоловічкам одночасно, щоб не виникали бійки за улюблену ліжко або полички. У зв'язку з цим, обов'язково потрібно радитися з дітьми, будь то питання меблів, колірної гами або інших предметів інтер'єру.
Враховуйте їх хобі, звички, постарайтеся втілити їх внутрішній світ в інтер'єр спальні. Особливо це стосується дівчаток. Облаштовуючи їх простір потрібно особливо ретельно продумувати кожен елемент дизайну кімнати, оскільки дівчинка зіставляє себе з принцесою, а у принцеси все повинно бути ідеально. 
Улюблені книжки, іграшки, ігри та мультфільми – це все наштовхне вас на ідею, якою саме має бути спальня-мрія. І ще, намагаючись перетворити життя дитини у казку, не потрібно маскувати безликі пастельні стіни яскравими плакатами з поп-зірками.
Комфортне існування в приміщенні досягається за рахунок поділу на функціональні зони: ігрова, робоча і зона відпочинку. Якщо вам пощастило мати активних дітей, які воліють інтерактивні, рухливі або спортивні ігри, виділіть трохи більше простору під зону ігор, розташуйте там щільний ковролін, шведську стінку або складаний стіл для різноманітних настільних ігор. Наприклад, якщо діти різного віку, то старший дитина буде більше часу проводити в робочій зоні.
Наймолодший із задоволенням буде перебувати в оточенні своїх улюблених іграшок. У разі приблизно однакового віку дітей, краще вибрати варіант окремих робочих столів. І не дай Бог вам залишити дітей разом з одним комп'ютером. Щоб у сім'ї панувала гармонія і спокій, виділіть зайві кошти на придбання другого девайса.
Робочий простір можна заощадити шляхом використання планшетів і портативних ультрабуків. Спальня для різностатевих дітей повинна мати окремих затишний куточок для кожного з них. Там чадо буде відчувати себе захищеним і відокремленим, також там можна прочитати улюблену книжку, помалювати або помріяти, залишаючись непоміченим в очах своєї сестри або брата. Тому, рекомендується використовувати мобільні перегородки-трансформери, штори.
Одна з непростих варіацій інтер'єрного облаштування для дитячої, якщо ви маєте два різностатевих дитини. В такому випадку, конфлікт інтересів неминучий, однак можна спробувати звести його до мінімальних наслідків. Відомо, що формування дівчаток відбувається швидше хлопчиків, і психологічно, і фізично. Різниця в перевагах видно неозброєним поглядом.
Як зберегти цілісність інтер'єру кімнати? Необхідно дотримуватися деякі декоративні хитрощі. Наприклад, на помаранчевому боці дивана дівчинки є сині подушки, а помаранчеві рами для картин розташовуються на синій стіні хлопчаки. Таких об'єднуючих моментів може бути багато.
Можете візуально поділити територію на окремі зони, облаштувавши їх в різній колірній гаммі. Звичайно, в ідеалі, кімната для двох різностатевих дітей повинна містити хоча б невеличку перегородку.
Дана ситуація виглядає дещо простіше. Хоч ви і втратили головного болю через вирішення головоломки, як тримати гендерна рівність, але ніде не пропала відповідальність за облік різних уподобань одностатевих дітей. Настійно не рекомендуємо оформляти кімнату в один стиль і двома окремими спальними місцями. Це ні до чого доброго не приведе, хіба, що до 20 крапель валер'янки перед сном. Будучи турботливим батьком двох дочок іл синів, ви підкреслите індивідуального кожного з дітей у формах, колірних рішеннях і оформленні зон.
Вибираючи меблі в спальню діток, дотримуйтеся, насамперед, вимог до екологічності, міцності та естетики. Відмінним рішенням буде покупка модульної меблів з МДФ або дерева з округленими формами. Ігровий стіл повинен мати рівну поверхню, без усіляких ухилів, щоб обидва малюка комфортно могли за ним розташуватися для заняття пластилінової ліпленням, листом або малюванням. Розташувати столик слід біля вікна або в зоні природного освітлення. При наявності величезної кількості книг у дітей, громіздкою книжкова шафа, не виконує розділової функції, слід замінити навісними полицями.
Рубрики: