Сонячні електростанції під ключ

Сонячні електростанції під ключ

Сонячні електростанції під ключ

При монтажі використовуються матеріали найвищої якості, найчастіше власного імпорту, що дозволяє нам давати гарантію на наші роботи 36 міс. Якщо Ви уже зараз замислюєтеся купити сонячні електростанції під ключ то рекомендується відвідати наш офіційний сайт sun.zt.ua З чого починається монтаж?

Насамперед нам потрібно відвідати місце установки, детально розглянути всі конструкції, що дозволить вибрати оптимальну технологію кріплення фото-модулів, їх розміщення, необхідних матеріалів.

У процесі огляду розробляється ескіз розміщення фото-модулів і складається кошторис. Всі деталі розміщення обладнання, прокладання кабелю, використовуваних матеріалів обговорюються з замовником, після чого надається кошторис на затвердження.

Якщо об'єкт розташований на значній відстані від нас, то ми можемо розробити проект монтажу без виїзду, але для цього нам потрібно від замовника отримати координати об'єкта, фото і бажано відео місця встановлення фото-модулів, інвертора, акумуляторів, характеристики даху (або іншого місця кріплення фото-модулів). Але при цьому ми особливо звертаємо увагу, що кошторис на роботи та матеріали буде ориентировочна, і перерахована за фактом монтажу.

В процесі монтажу можуть бути внесені зміни в проект монтажу, але ці зміни не можуть погіршувати попередньо прийняте рішення, та кошторис у велику сторону не може бути збільшена. Але в будь-якому разі, всі зміни узгоджуються із Замовником.